Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Çevre Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 yılı aşkın tecrübemizle en kısa sürede çözümler için bize 0 (216) 305 62 32 Telefondan ve info@uluscevre.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Çevre mevzuatı kapsamında denetime tabi kurum, kuruluş ve işletmeler, faaliyetlerinin mevzuata uygunluğunu, alınan tedbirlerin etkili olarak uygulanıp uygulanmadığını değerlendirmek, tesis içi yıllık iç tetkik programları düzenlemek üzere çevre görevlisi/görevlileri istihdam etmek veya çevre danışmanlık firmalarından çevre danışmanlık hizmeti almak zorundadırlar.

İlgili yönetmelikler kapsamında firmamız işletmenizi çevreye kirletici etkisine bakarak Ek-1 yada Ek-2 listesinde olup olmadığınızı değerlendirmekte;bu listelerde yer almamanız durumunda Kapsam Dışı Yazısı alınmakta, listede yeralmanız durumunda ise Ulus Mühendislik Çevre Danışmanlık Eğitim İş Sağlığı ve güvenliği Ltd. Şti. tarafından verilen çevre danışmanlık hizmeti kapsamında; firmanızın Ek-1 ya da Ek-2 de olması durumuna göre yönetmeliklerde belirlenen süreler çerçevesinde, Çevre Görevlilerimizi tesisleriniz degörevlendirilmektedir.